DOA SUİTE HOTEL olarak; doğal ve kültürel kaynakları korumak, çevre bilincinin artmasına katkı sağlamak, doğayı korumak, sosyal sorumluluk projelerinde başrolde olmak, yerel firmaları ve üreticiyi desteklemek, yaşayan mutfak projesi kapsamında bulunduğumuz bölgedeki yerel ürünleri ve çevre kalitesini koruyarak sürdürülebilir turizmi arttırmayı hedefliyoruz.
Çevre Politikası
Tesisimiz de doğal kaynakların, çevre sorumluluğu bilinci ile etkin kullanımını sağlamak tüketiminden doğacak her türlü atığı minimum seviyeye indirilerek kaynağında ayrıştırılmasını ve tehlikelerin çevreye zarar vermeden bertaraf edilmesini sağlamak.
Sürdürülebilir Yönetim Sistemi Politikası
Tesis olarak değişmez ilkelerimiz; daima misafir memnuniyeti, sürdürülebilirlik, çevre ve kalitesidir. Bu ilkelerle yoluna devam eden tesisimiz sizlere çok daha iyi hizmet vermeyi ve daha çok sürdürülebilir bir çevre yönetim sistemi ile yoluna devam etmeyi ilke edinmiştir.
İş Sağlığı ve Güvenliği Politikası
Doa Suite Hotel çalışanlarının sağlık, güvenlik ve mutluluğu hedeflerimizin ayrılmaz bir parçasıdır. Çalışanların sağlığı ve güvenliği konusunda yasal yükümlülükleri yakından takip ederek hayata geçirir, düzenli olarak denetlemeye tabi olur ve uygunluğunu kontrol ettiririz.
İş sağlığı ve güvenliği konusunda önleyici bir yaklaşım sergileyerek, riskleri önceden tespit eder ve önleyici faaliyetlerde bulunarak, verilen eğitimlerle tesis çalışanlarının mutlu, sağlıklı ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlarız.
Sürdürülebilir Satın alma Politikası
Doa Suite Hotel olarak değişmez ilkelerimiz; daima misafir memnuniyeti, süreklilik ve kalitemizden ödün vermemektir. Bu ilkelerle yoluna devam eden tesisimizde sürdürülebilirlik, çevreyi koruma ve çevreye olan etkileri minimuma indirmek amaçlanmaktadır.
İnsan Hakları Politikası
Tesisimiz mevcut personel ile uzun süreli çalışmayı hedefler. Bilgi, görgü ve becerilerinin arttırılması ile ilgili eğitim programları uygular. Personellerimiz ( din,dil,ırk ve cinsiyet ) ayrımı yapılmaksızın eşit haklara ve çalışma koşullarına sahiptirler.
Yerel Toplum İlişkileri Politikası Bölgede kültürel zenginliği ve yerel üreticileri destekler, yerel ekonomiye katkı sağlar. Yerel ürünleri tercih eder ve tesisin bulunduğu bölgeler de yaşayan insanlara iş imkanı sağlar.
Kalite Politikası
Yatırımcımız ile çalışanlarımız arasında karşılıklı güven, sevgi ve saygı oluşturarak bu duyguları hizmetlerimizin her aşamasında uygulayacağımız kalite prensibi ve sürekli iyileştirme ilkesiyle birleştirmek, misafirlerimizi odak noktası kabul etmek ve memnuniyetini en iyi şekilde sağlamak.
parkla hizmet vermektedir.

Bazı birimlerde rahatınız için oturma alanı bulunmaktadır. Bazı odalar teras ya da balkona açılır. Tüm odalarda duşlu özel banyo mevcuttur. Konukların konforu için terlikler ve ücretsiz banyo malzemeleri temin edilmektedir. Doa Sui̇te Hotel genelinde WiFi erişimi ücretsizdir. Düz ekran TV de vardır.

Tesisin resepsiyonu 24 saat açıktır.

Doa Sui̇te Hotel, Trabzon Müzesi’ne 300 metre, Atatürk Köşkü’ne ise 3,8 km mesafededir. En yakın havaalanı olan Trabzon Havaalanı, tesise 4 km uzaklıktadır.

Bu, konuklarımızın Trabzon noktasında en beğendikleri kesim. Bağımsız değerlendirmelere göre bu tesis, şehir merkezinde konaklamak isteyen kullanıcıların popüler tercihi.

Bu tesis ayrıca Trabzon’daki en iyi fiyat/fayda oranına sahip! Bu şehirdeki diğer tesislerle karşılaştırıldığında konuklar paralarının karşılığında daha fazlasını alıyorlar.

Dilinizi konuşuyoruz!